Bağlantı verilen kaynaklar yalnızca İngilizce mevcuttur. PDF dosyasını farklı bir dilde indirmek için sayfanın sağ tarafındaki Ally simgesini seçin.

Fakültenizin ve öğrencilerinizin en yeni teknolojileri yakalamasını sağlamanın zor bir iş olabileceğini biliyoruz. Uygulama araç takımı, kullanıcılarınızı Blackboard Ally konusunda eğitmede size yardımcı olacak şekilde tasarlanmıştır. Bu kaynak koleksiyonunu kendi yararınıza kullanın! Bu kaynakları e-posta yoluyla gönderin, yazdırın ve dağıtın. Hatta onları kendi kişisel malzemelerinizle karıştırın.


Ally görüntüleri

Özelleştirilmiş destek kaynaklarınızı en yeni ekran görüntüsü sürümleri ve görüntüleriyle güncel tutun.

  • ZIP'in içerdiği iletişim ögeleri arasında indirme simgeleri, geri bildirim göstergeleri ile PNG, PDF ve SVG biçimlerindeki Ally kullanıcı arayüzünde yer alan diğer ilgili simgeler bulunur.


Ally verileri, etkisi ve stratejisi

  • Bu anketlerden yararlanarak kampüsünüzde erişilebilirlik ve Ally konusunda ayrıntılı bilgi edinin: 
  • Bu kaynaklar ve örnek metinler ile Ally'ı eğitmenlerinize ve öğrencilerinize tanıtın: 
  • Ally verinizden yararlanarak erişilebilirlik konusundaki gelişiminizi izlemek ve stratejinizi tasarlamak için beş farklı aracı keşfedin:  

Ally topluluk öyküleri

Her erişilebilirlik ve kapsamlı öğrenim teşebbüsü kendine özgüdür ancak başkalarının deneyimlerden bir şeyler öğrenmek de bu yolculuğunuzda size yardımcı olabilir.

Ally Topluluk Öykülerini görüntüleyin: Örnek Vaka Raporları