Katılmanın Yolları: Ally Topluluğundan Öyküler

Her erişilebilirlik ve kapsamlı öğrenim teşebbüsü kendine özgüdür ancak başkalarının deneyimlerden bir şeyler öğrenmek de bu yolculuğunuzda size yardımcı olabilir. Kampüslerdeki Ally dağıtımlarına katkıda bulunan Ally kullanıcılarından bilgi alın. 2 sayfalık her raporda bu bilgiler bulunur:

  • Lise veya Üniversite İçeriği
  • Ally Hedefleri
  • Uygulama Stratejisi
  • Değerlendirme ve Bulgular
  • Bilgece Sözler
  • Kampüs mesajlaşma ve eğitim materyalleri gibi kaynakların bağlantıları

Kapsamlı Uygulama Yardımcısı Olarak Ally

Derby Üniversitesi'nden Claire Gardener ile

İngiltere'deki bu devlet üniversitesinin, kampüs stratejisi hakkında bilgi vermek ve Blackboard Learn LMS'te kurs dosyalarına erişilebilirliği iyileştirmek için kapsamlı öğrenim teşebbüsünde Ally ile nasıl işbirliği yaptığını ve genel erişilebilirlik puanını ilk bir kaç ay içinde nasıl arttırdığını öğrenin.

Kapsamlı Uygulama Yardımcısı Olarak Ally (HTML)


Başarmak İçin Çok Şey Gerekiyor

Chico State Üniversitesi'nden Jeremy Olguin ile

Kaliforniya'daki bu devlet üniversitesinin içerik iyileştirme çalışmalarını gerçekleştirmek ve ölçeklemek için Blackboard Learn LMS uygulamasında Ally'ı nasıl kullandığını ve belge iyileştirmesinde harcanan zamanı tahminen %25 azaltırken kurs erişilebilirliğine yönelik sürdürülebilir bir yaklaşım için temeli nasıl oluşturduğunu öğrenin.

Başarmak İçin Çok Şey Gerekiyor (HTML)


Erişilebilirlik Liderlik Listesinde Üst Sıralara Tırmanmak

Tacoma Community College'dan Debra Padden ve Christopher Soran ile

Bu yüksekokulun, Canvas LMS içeriklerine yönelik erişilebilirlikte 30 puan artış sağlamaya yardımcı olan ve öğrencilere etkileşim konusunda daha fazla seçenek sunan bir liderlik listesi ve puan sistemi sayesinde erişilebilirlik girişimini nasıl eğlenceli hale getirdiğini, eğitmenleri nasıl özendirip teşvik ettiğini öğrenin.

Erişilebilirlik Liderlik Listesinde Üst Sıralara Tırmanmak (HTML)


İleriye Doğru Adım Adım

Georgia Technical College System'dan Nikki Stubbs ve Pam Warren ile

Georgia Technical College System'daki ekibin, genel erişilebilirlik puanlarında çok önemli artışlar sağlayan yüksekokulların kullandığı stratejiler dâhil 22 kampüste Ally dağıtımını nasıl desteklediğini ve tekrara dayalı, sabır isteyen bir yaklaşımın sonuçları nasıl iyileştirebildiğini öğrenin.

İleriye Doğru Adım Adım (HTML)


Kapsayıcı Bir Kültür Oluşturmanın İlk Adımları

Dr. Bryan Berrett ve Walt Hebern ile

Kaliforniya'daki bu devlet üniversitesinin, içerik iyileştirmeye ve fakültede Öğrenim için Evrensel Tasarım konusunda profesyonel gelişime odaklanarak Ally deneme programı ilerleme durumunu nasıl izlediğini öğrenin. Yazarlar, kampüs idaresinin desteğini alarak ve fakülte için güçlü bir destek sağlayarak, daha kapsayıcı öğrenime yönelik olarak kampüste kültürel bir değişimi hayata geçirmek üzere Ally'dan nasıl yararlandıklarını ve fakültenin kurs tasarımlarındaki bu değişimin bazı ilk sonuçlarını tartışıyorlar.

Kapsayıcı Bir Kültür Oluşturmanın İlk Adımları (HTML)


Kapsayıcı Öğrenim İçin Veriye Dayalı Stratejiler

e-Öğrenim ve Gelişen Teknolojiler, Müdür Yardımcısı Eric Kunnen ile

Michigan'daki bu devlet üniversitesinin kampüs mesajlaşma stratejileriyle ilgili bilinçli kararlar vermek, profesyonel gelişimi hedeflemek ve eşitlik ile kapsayıcılık konularında üniversiteyi daha iyi desteklemek üzere yöneticilerin katkılarını sağlamak için Ally'dan ve ilerleme durumu verilerinden nasıl yararlandığını öğrenin.

Kapsayıcı Öğrenim İçin Veriye Dayalı Stratejiler (HTML)