Tarayıcı Denetleyicisi

Bu sayfayı açtığınızda tarayıcınızın en son Blackboard Learn sürümünü destekleyip desteklemediği kontrol edilir.

Blackboard Learn’ün daha eski bir sürümünü kullanıyorsanız tarayıcınız destekleniyor olabilir. Daha fazla bilgi edinmek için Tarayıcı Desteği konusuna bakabilirsiniz.

Tarayıcınız: get_withBb

İşletim Sistemiget_os
Tarayıcı Diliget_browser_language
Tarayıcı Sürümüget_browser
Tarayıcı Güvenliği - Tanımlama Bilgileriget_cookies
Tarayıcı Güvenliği - Açılır Pencere Engelleyiciget_popup
  • Tüm kontrollerden geçtiyseniz Blackboard Learn'ün tüm ana özelliklerini kullanabilmeniz gerekir.
  • Bir uyarı simgesi ile birlikte "DESTEKLENMİYOR" iletisi görürseniz web tarayıcınız, Blackboard Learn tarafından desteklenmiyor demektir.

 

Desteklenen tarayıcılar zaten PDF entegrasyonuna sahiptir ve bunun için tekrar kontrol etme ihtiyacını ortadan kaldırır.

Tüm kontrollerden GEÇMEDİĞİNİZ halde yeşil onay işareti ve bir "DESTEKLENİYOR" iletisi görürseniz Blackboard Learn'ün ana özelliklerinin çoğunu kullanabilirsiniz demektir. Bazı özellikler bir eklentiyi etkinleştirmenizi veya sürümünü güncelleştirmenizi gerektirebilir. Blackboard'un bazı içeriklerinin ve tümleşik araçlarının açılır pencereleri kullanabileceğini ve gerektiğinde bunları kabul etmeye hazır olmanız gerekebileceğini lütfen unutmayın.


Tarayıcı denetleyicisi hakkındaki videoyu izleyin

Aşağıdaki anlatımlı video, bu sayfada yer alan bazı bilgilerin görsel ve işitsel bir temsilini sağlar. Videoda nelerin gösterildiğine ilişkin ayrıntılı bir açıklama için videoyu YouTube'da açın, Diğer İşlemler'e gidin ve Metin Dökümünü Aç'ı seçin.

Video: Tarayıcı Denetleyicisi Blacboard Yardım sayfası