This information applies only to the Ultra experience.

"Ultra", Blackboard Learn'ün kullanıcı arayüzünde ve iş akışlarında yapılan dönüşüm demektir.

İnceleyin! Modern tasarımımızda sezgisel, akıcı nitelikteki etkileşimlerin kullanımı basit ve eğlencelidir.

Her cihazı kullanabilirsiniz! Esnek tasarımımız sayesinde, arayüz her bilgisayara, tablete veya akıllı telefona göre ayarlanabilir.

Kurslarınızda hiçbir şeyi kaçırmayın. Etkinlik akışında, tüm kurslarınızda olan biten her şeyi içeren düzenli bir liste bulursunuz. Bir ögeyi seçip içine dalın!


Ultra'yı kullanabilir miyim?

Oturum açtıktan sonra adınız pencerenizin sol panelinde görünüyorsa Ultra deneyimini kullanabilirsiniz demektir. Listeden, kurslarınızın dışındaki temel özelliklere gidebilirsiniz.

Listeden bir bağlantıyı seçtiğinizde, tüm kurslarınızı genel haliyle görebilirsiniz. Tüm kurslarınızdaki son tarihleri içeren genel takvime ve tüm not verme görevlerinizi kurslara göre düzenlenmiş olarak gösteren notlar sayfasına erişebilirsiniz. Not verilmeye hazır ögeleri görmek için her bir kursa gitmenize gerek yoktur.

Bu liste siz sayfadan sayfaya geçerken, bir kursta olsanız dahi, görünümde kalır. Siz sayfaları açtıkça sayfalar katmanlar halinde görüntülenir. Önceki bir sayfaya veya listeye dönmek için katmanları kapatın.

Ultra deneyimi, her kurumda aynı görünür. Renkler ve logolar gibi bazı kurumsal markalamalar görebilirsiniz.

Benimki farklı görünüyor

Değişiklikleri göremiyorsanız Orijinal deneyim içeren Blackboard Learn kullanıyorsunuz demektir. Sekmelerdeki ve modüllerdeki bağlantıları kullanarak kurslarınıza ve kurumunuzun bilgilerine erişebilirsiniz.

Video: Introduction to Ultra for Instructors


Watch a video about Blackboard Learn with the Ultra Experience

The following narrated video provides a visual and auditory representation of some of the information included on this page. For a detailed description of what is portrayed in the video, open the video on YouTube, navigate to More actions, and select Open transcript.


Video: Introduction to Blackboard Learn with the Ultra Experience provides an overview of the Ultra experience in Blackboard Learn.